0    0 00:43 ساعت ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳ خرداد

نمایندگی مرکزی فروش سامسونگ در ایران با ضمانت سام سرویس 33544838

تلویزیون اینترنتی آیو

آیو یک تلویزیون امروزی و مدرن است که با آن نه تنها می‌توانید برنامه‌های زنده تلویزیون را تماشا کنید، بلکه می‌توانید برنامه‌هایی را که پخش شده را تا 7 روز بعد ببینید و برنامه‌هایی را هم که دوست دارید ضبط کنید تا بعد آنها را تماشا کنید. در آیو آرشیوی ازفیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی وجود دارد که می توانید آنها را تماشا کنید.

ریموت کنترل یدک هدیه ویژه آنلاین سامسونگ به خریداران تلویزیون های سامسونگ

با خرید تلویزیون های 48 اینچ به بالاتر سامسونگ از فروشگاه های آنلاین سامسونگ یک دستگاه ریموت کنترل یدک سامسونگ هدیه بگیرید.

جشنواره نوروزی محصولات سام

به میزان خرید و انتخاب خود یکی از محصولات مشخص شده را هدیه بگیرید. تاریخ جشنواره: 95/11/1 الی 96/1/31

آنلاین سامسونگ  ، نمایندگی رسمی شرکت سامسونگ ، بزرگ‌ترین و پر فروش ترین فروشگاه اینترنتی و حضوری شرکت سامسونگ در کشور میباشد که شامل 5 فروشگاه برند شاپ سامسونگ در بورس لوازم خانگی سامسونگ واقع در سه راه امین حضور می باشد. همچنین این شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت  و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد. که در همه صفحات وب سایت قابل مشاهده می باشد. این شرکت با سابقه بیست ساله فعالیت، با گستره‌ای از محصولات سامسونگ به صورت تخصصی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را ایجاد می کند. کمبود وقت در دنیای پرمشغله و پرهیاهوی امروز ، مردم را بر آن وا میدارد تا از حداکثر وقت خود استفاده کرده و نیازهای خود را به صورت اینترنتی فراهم کنند.آنلاین سامسونگ  به منظور ارزش گذاری به وقت مشتریان خود ، امکان بررسی و مقایسه محصولات ، مطالعه و بررسی عکس های هر محصول را ایجاد کرده است. ارسال سریع کالای با گارانتی سام سرویس و با بهترین قیمت بازار سه اصل اولیه است که آنلاین سامسونگ، همیشه سرلوحه تمامی اقدامات خود قرار داده است  و بر این اساس مشتریان آنلاین سامسونگ همچنان وفاداری خود را هر روز بیشتر حفظ می کنند. این شرکت با داشتن گستره ی وسیعی از محصولات سامسونگ اعم از تلویزیون سامسونگ ، لوازم خانگی سامسونگ ، ساید بای ساید سامسونگ ، لباسشویی سامسونگ ، ظرفشویی سامسونگ ، یخچال فریزر سامسونگ ، مایکروفر سامسونگ ، جاروبرقی سامسونگ ، کولر گازی سامسونگ ، در خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر و وفادار خود آماده می باشد.

نمایندگی مرکزی شعبه 1: تهران ، سه راه امین حضور ، خیابان امیر کبیر ، مجتمع تجاری خلیج فارس ، طبقه منفی 2

33544838 33544837 info@onlinesamsung.com